Майстри малої ракетки та м’яча визначили найсильніших

Здобувачі вищої освіти продовжують визначати найсильніших у Спартакіаді серед збірних команд факультетів ДТЕУ. На цей раз було розіграно нагороди з настільного тенісу. Традиційно змагання відбувалися окремо серед дівчат та хлопців, в індивідуально-командній першості.

З перших хвилин турніру почалася завзята і стрімка боротьба за призові місця, протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу. Було багато спірних і яскравих моментів під час партій. Дуже цікаво спостерігати за спортсменами під час гри, за тим, як переживали кожний влучний удар і кожен промах. Турнір показав, що настільний теніс – інтелектуальний вид спорту, де стратегія важливіша за силу удару.

У змаганнях серед дівчат призові місця вибороли:

• І місце – Кабиш Анна (ФТМ І курс);
  • ІІ місце – Хандога Марія (ФТМ IV курс);
  • ІIІ місце – Самойленко Дарина (ФФО ІІІ курс).

У змаганнях серед хлопців призові місця вибороли:

• І місце – Улещенко Андрій (ФФО І курс ОС «магістр»);
  • ІІ місце – Осіпчук Богдан (ФФО ІІ курс);
  • ІІІ місце – Шклярук Артем (ФТМ ІІІ курс).

За сумою двох видів, переможний Кубок до своєї скарбниці здобув факультет торгівлі та маркетингу. Вітаємо переможців та бажаємо усім факультетам наполегливо готуватися до нових дисциплін Спартакіади, адже найважливіші спортивні відкриття ще попереду!

01.10.2022
остання редакція 11.10.2022