Засідання Методичної ради КНТЕУ

31 серпня 2021 року у дистанційному режимі на платформі ZOOM відбулося розширене засідання Методичної ради КНТЕУ за участі керівників груп забезпечення спеціальностей та гарантів освітніх програм. У засіданні взяли участь понад 150 науково-педагогічних працівників.

З питання порядку денного «Про освітні програми КНТЕУ 2022 року» виступила перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Притульська Н.В. Було зазначено, що освітні програми КНТЕУ складають основу освітнього процесу, тому освітні програми 2022 р. повинні бути винесені на розгляд і затвердження вченою радою не пізніше 30 вересня 2021 р., відповідно, Інформаційні пакети ЄКТС 2022 року повинні бути сформовані та оприлюднені на офіційному сайті до 1 листопада 2021 року.

Після обговорення було схвалено проєкти освітніх програм 2022 р., представлені на розгляд та рекомендацію Методичної ради.

Присутнім було доведено графік акредитації освітніх програм у 2021-2022 навчальний рік.

З доповіддю «Готовність системи дистанційного навчання КНТЕУ до нового навчального року» виступив доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Федоряк Р.М., Було зазначено, що система дистанційного навчання КНТЕУ технічно повністю готова до початку нового навчального року, станом на 31 серпня 2021 р. у системі зареєстровано 27454 користувачів, створено 1332 курси дисциплін.

Методична рада заслухала питання виконання ухвал за 2020-2021 навч.рік та затвердила План роботи на 2021/22 навчр.

За результатами розгляду питань порядку денного прийнято відповідні ухвали. Презентації доповідей викладено в «Е-кампусі».

остання редакція 31.08.2021