Засідання Методичної ради КНТЕУ

26 жовтня 2021 року у дистанційному режимі на платформі ZOOM відбулося розширене засідання Методичної ради КНТЕУ за участі керівників груп забезпечення спеціальностей та гарантів освітніх програм. У засіданні взяли участь понад 170 науково-педагогічних працівників.

З питання порядку денного «Про освітні програми КНТЕУ 2022 року» виступила перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Притульська Н.В. Присутнім було представлено проєкти освітніх програм 2022 р., наголошено на своєчасній розробці навчально-методичного забезпечення освітніх компонент та, після обговорення, рекомендовано їх до подання на затвердження вченою радою КНТЕУ.

З питання порядку денного «Про виконання Плану підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНТЕУ в 2020-2021 н.р.» виступила начальник навчально-методичного відділу КНТЕУ Божко Т.В. Було зазначено, що підвищення кваліфікації є невід’ємною складовою стратегії діяльності КНТЕУ щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про вищу освіту», Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (Системи управління якістю) КНТЕУ, направлених на постійне удосконалення. Внесено ряд пропозицій щодо розв’язання проблем, пов’язаних з умовами пандемії, в яких відбувається підвищення кваліфікації протягом 2020-2021 рр.

Методична рада прийняла відповідні ухвали.

остання редакція 26.10.2021