Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Автоматизація бухгалтерського обліку та фінансової звітності у програмі "MASTER:Бухгалтерія"»

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 10 жовтня 2022 року проведено відкриту лекцію «Автоматизація бухгалтерського обліку та фінансової звітності у програмі "MASTER:Бухгалтерія"» у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку».

Спікером виступила – Любов Гупало, бізнес тренер, викладач продуктів MASTER компанії ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ».

Під час заходу було обговорено питання функціональних можливостей програми «MASTER:Бухгалтерія».

Участь в обговоренні брали здобувачі спеціальності «Облік і оподаткування», викладачі ДТЕУ та інших ЗВО.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 13.10.2022