Оголошеннявсі

Association of Chartered Certified Accountants (АССА) – світовий лідер в сфері фінансів, обліку та аудиту в ДТЕУ

За ініціативи факультету фінансів та обліку Державного торговельно-економічного університету 17 жовтня 2022 року Вікторія Волотовська, менеджер із регіонального розвитку АССА, презентувала кваліфікаційну програму «Association of Chartered Certified Accountants (АССА)».

Спікерка розкрила шлях до АССА, схему іспитів, а також висвітлила додаткові конкурентні переваги і можливості для здобувачів вищої освіти в рамках зарахування блоків іспитів.

Волотовська Вікторія наголосила, що наявність кваліфікації АССА допомагає у побудові успішної кар`єри в будь-якій області: здобувачі вищої освіти можуть працювати в державному або приватному секторі, аудиторській фірмі, іноземній компанії або займатися власним бізнесом.

Щиро дякуємо партнерам за активне долучення здобувачів вищої освіти до світових здобутків у сфері фінансів, обліку, аудиту та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 17.10.2022