Оголошеннявсі

Науково-практичний семінар «Стратегічний аналіз та стратегічне позиціонування вітчизняних підприємств в умовах війни»

Кафедра фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 17 жовтня 2022 року провела науково-практичний семінар на тему: «Стратегічний аналіз та стратегічне позиціонування вітчизняних підприємств в умовах війни».

Спікер: Погорєлов Юрій Сергійович, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, радник члена Рахункової палати.

Під час заходу було обговорено важливі питання сьогодення у сфері стратегічного аналізу та позиціонування вітчизняних підприємств в умовах війни. Було розглянуто питання бінарних стратегічних координат для подальших дій, інструменти стратегічного аналізу для вітчизняних підприємств (SWOT-аналіз, модель Д. Абеля, теорію обмежень тощо).

Участь в обговоренні брали здобувачі вищої освіти, аспіранти, науково-педагогічні працівники.

Щиро вдячні пану Юрію за проведену цікаву та корисну зустріч!

остання редакція 18.10.2022