Оголошеннявсі

Участь науково-педагогічних працівників ДТЕУ у міжнародній конференції «ІЕЕЕ 2022»

Науково-педагогічні працівники кафедри готельно-ресторанного бізнесу Державного торговельно-економічного університету 20-22 жовтня 2022 року взяли участь у міжнародній конференції «ІЕЕЕ 2022», яка проходила у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського за підтримки міжнародної організації ІЕЕЕ – найбільшої у світі професійної організації по просуванню цифрових технологій. Конференція об’єднала науковими дискусіями з проблематики цифровізації та розвитку цифрової економіки понад 2 тис. провідних науковців та дослідників з 10 країн світу.

Науковцями ДТЕУ оприлюднено результати досліджень щодо:

• прогнозування цифрових трансформацій та трендів ревеню-менеджменту (наукова доповідь «Цифрова трансформація ревеню-менеджменту» проф. Мазаракі А.А., проф. Бойко М.Г., проф. Босовська М.В., доцент Кулик М. В);
  • формату моделі промислової революції Індустрії 5.0, особливістю якої є синергія цифровізації, інтелектуальних пристроїв, систем штучного інтелекту та людського капіталу (наукова доповідь «Модель Індустрії 5.0» проф. Бойко М.Г., проф. Босовська М.В., доцент  Бовш Л.А.).

Наукові статті будуть проіндексовані у наукометричній базі Scopus.

22.10.2022
остання редакція 24.10.2022