Науково-практичний семінар «Податкові перевірки в умовах воєнного стану»

Кафедра фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 24 жовтня 2022 року провела науково-практичний семінар на тему: «Податкові перевірки в умовах воєнного стану».

Спікер: кандидат економічних наук, доцент, керівник департаменту бухгалтерського та податкового консалтингу, директор ТОВ «ЕС.СІ.АЙ.-КОНСАЛТИНГ», сертифікований аудитор Панченко Інна Анатоліївна.

Під час заходу було обговорено нагальні питання сьогодення у сфері проведення податкових перевірок в умовах воєнного стану. Розглянуто питання проведення документальних, камеральних, фактичних перевірок, а також перевірки контрольованих операцій з питання дотримання платником податків принципу «витягнутої руки».

Участь в обговоренні брали здобувачі вищої освіти, аспіранти, науково-педагогічні працівники.

Щиро вдячні пані Інні за проведену цікаву та корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 24.10.2022