«Оцінка та розвиток персоналу»: майстер-клас HR Business Partners Романа Сторчака

Нинішні умови становлення професійного розвитку студентів, ускладнені станом ведення Україною війни, лише посилюють формування мотиваційного середовища для проведення майстер-класів представниками бізнесу. Не виключенням з цих правил став майстер-клас стратегічного партнера ДТЕУ, HR Business Partners компанії «Litslink», сертифікованого асесора та бізнес-тренера Романа Сторчака, що відбувся в режимі Zoom-конференції 18 жовтня 2022 року. Організована викладачами кафедри менеджменту подія була присвячена актуальній проблематиці оцінювання та розвитку персоналу в межах опанування студентами 4-го курсу ФЕМП спеціальності «Менеджмент» навчальної дисципліни «HR-менеджмент».

Під час зустрічі фахівець поділився зі студентами інформацією щодо власного досвіду роботи та кар’єрного шляху, наголосив на основних soft skills HR-менеджера, присвятив значну увагу найбільш важливим компетенціям персоналу та методам їх оцінювання. Спікер підкреслив роль HR-професії в бізнесі та які саме навчальні дисципліни сприяють формуванню ключових компетенцій майбутніх випускників.

Слухачам (студентам та викладачам кафедри – проф. Валентині Жуковській, доц. Ірині Миколайчук та доц. Наталії Бєляєвій) сподобалась відкритість та доступність спілкування з Романом у форматі ефективних комунікацій, відвертості та професіоналізму.

Щиро дякуємо Роману Сторчаку за віднаходження у його напруженому робочому графіку можливості для зустрічі зі студентською аудиторією. Бажаємо нових професійних звершень, миру та успіхів у житті!

остання редакція 25.10.2022