Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Автоматизація документообігу і звітності з використанням програми M.E.Dос»

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 24 жовтня 2022 року проведено відкриту лекцію «Автоматизація документообігу і звітності з використанням програми «M.E.Dос» у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку».

Спікером виступив – Сергій Кондратюк, керівник навчального центру розробника програми «M.E.Doc».

Під час заходу було обговорено питання функціональних можливостей програми «M.E.Dос».

Участь в обговоренні брали здобувачі спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачі ДТЕУ.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 27.10.2022