Здоров’я, сила і краса тіла

Здоров’я, сила і краса тіла – новий культурний тренд сучасної людини. Карколомні зміни відбуваються не у спортивних залах, а в розумі людини. Сильне тіло – не естетична примха, а спосіб збереження здоров’я в умовах глобальних стресів: соціальних, інформаційних, екологічних і психічних. Тренуючи тіло, людина тренує водночас характер, привчається ставити мету і досягати її, самовдосконалюється.

На цей раз Спартакіада серед збірних команд факультетів була продовжена змаганнями з пауерліфтингу у двох вправах: становій тязі та жимі штанги лежачі. Даний вид є командним змаганням – кожен факультет представляли 3 найкращі атлети. В підсумку змагань результати усіх учасників від факультету були додані та переможця визначили за коефіцієнтом Вілкса (співвідношення маси тіла атлета та піднятої ваги).

Кубок переможців здобули студенти ФЕМП, другими стали студенти ФТМ, а третіми – ФРГТБ.

Бажаємо кожному атлету здобути найкориснішу звичку – займатися спортом та піклуватися про своє здоров’я!

остання редакція 01.11.2022