Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Особливості ведення фінансового та управлінського обліку в ERP системі SAP Business One»

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 31 жовтня 2022 року проведено відкриту лекцію «Особливості ведення фінансового та управлінського обліку в ERP системі SAP Business One» у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку».

Спікером виступив – Анатолій Грешньов, бізнес-аналітик експертної консалтингової компанії TG Consulting.

Під час заходу було обговорено питання функціональних можливостей системи SAP Business One.

Участь в обговоренні брали здобувачі спеціальності «Облік і оподаткування», викладачі ДТЕУ та інших ЗВО.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

30.10.2022
остання редакція 02.11.2022