Оголошеннявсі

Гостьова лекція «Екологія важлива: законодавчі кроки задля чистого довкілля та європейського майбутнього»

У межах навчальної дисципліни «Екологічна політика держави» 01 листопада 2022 року відбулась гостьова лекція «Екологія важлива: законодавчі кроки задля чистого довкілля та європейського майбутнього», організована  кафедрою публічного управління та адміністрування факультету економіки, менеджменту та психології.

Спікер – Юлія Овчинникова, народний депутат України, голова підкомітету з питань лісових ресурсів, біорізноманіття, природних ландшафтів, об'єктів природно-заповідного фонду та адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу Верховної Ради України, членкиня делегації в ПАРЄ.

Під час заходу були обговорені питання реалізації державної екологічної політики, впливу російської агресії та військових дій на довкілля, фіксації екологічних злочинів та екоциду, законодавчих ініціатив та реформ в напрямку захисту довкілля, екологічної освіти.

Учасниками обговорення стали здобувачі освітнього ступеня «бакалавр» освітніх програм «Публічне управління та адміністрування» та «Правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності», аспіранти, а також викладачі кафедр публічного управління та адміністрування та правового забезпечення безпеки бізнесу.

Щиро вдячні пані Юлії за змістовну цікаву лекцію, корисну професійну зустріч і сподіваємося на подальшу результативну співпрацю!

остання редакція 02.11.2022