Оголошеннявсі

Акредитація освітньо-наукової програми «Економіка» третього (PhD) рівня вищої освіти у ДТЕУ французьким акредитаційним агентством HCERES

Акредитаційною комісією Вищої ради Франції з питань оцінювання науково-дослідної роботи і вищої освіти підтверджено ухвалене у 2019 році рішення про 5-річну безумовну акредитацію освітньо-наукової програми «Економіка» третього (PhD) рівня вищої освіти у Державному торговельно-економічному університеті (правонаступнику Київського національного торговельно-економічного університету).

Акредитація здійснювалася у межах Еразмус+ проєкту «Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог» (C3QA).

остання редакція 04.11.2022