Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Вплив воєнного стану на облік та оцінку активів і зобов’язань за МСФЗ»

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 31 жовтня 2022 року проведено відкриту лекцію «Вплив воєнного стану на облік та оцінку активів і зобов’язань за МСФЗ».

Спікери:

· Сергій Рогозний, аудитор, консультант з МСФЗ, директор ТОВ МІК «СТАРТ», член Ради ФПБАУ, співавтор підручників та публікацій з питань застосування МСФЗ.
· Олена Дядюн, сертифікований бухгалтер (IFA, IPFM), консультант з МСФЗ, заступник керівника комітету з фінансів ФПБАУ, співавтор підручника «МСФЗ: короткий курс для практиків».

На лекції були розглянуті актуальні питання:

· Облік, оподаткування активів, їх оцінку за МСФЗ, що знаходяться на окупованих територіях, які були знищені, пошкоджені або викрадені агресором.
· Облік фінансових активів в умовах воєнного стану. На практичному прикладі розглянуто застосування матриці забезпечення розрахунку очікуваних кредитних збитків за торговельною дебіторською заборгованістю.
· Розкриття інформації про активи у примітках до фінансової звітності за МСФЗ.

Участь в обговоренні брали здобувачі спеціальності «Облік і оподаткування», викладачі ДТЕУ та інших ЗВО.

Щиро вдячні спікерам за проведену цікаву зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 04.11.2022