Черговий День вступника ДТЕУ: продовжуємо зустрічати майбутніх студентів

В Державному торговельно-економічному університеті 5 листопада 2022 року відбувся черговий День вступника ДТЕУ!

Університет вкотре відкрив двері майбутнім вступникам та їх рідним в рамках підготовки до Вступної кампанії 2023! У кожного з пристуніх була можливість особисто поспілкуватися з представниками приймальної комісії та отримати відповіді щодо умов навчання в університеті, про наші освітні програми та спеціальності.

Гості відвідали екскурсії, майстер-класи та зустрілися із нашими студентами на спартакіаді з баскетболу та з бадмінтону, взяли участь у тематичному квесті!

Зокрема, під час екскурсій всі бажачі на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп'ютерні класи, SMART-бібліотеку, спортивні локації та дізналися про правила поселення до студентських гуртожитків.

Дні відкритих дверей у ДТЕУ – це чудова нагода особисто відвідати заклад та отримати безцінну інформацію з перших вуст!

Слідкуйте за анонсами! До нових зустрічей в ДТЕУ!

Все буде Україна!

05.11.2022