Спортивний екватор, шалені емоції та нові перемоги!

Студентське життя насичене та багатогранне. Щодня наш університет дає змогу талановитій молоді розвиватися у науковій, громадській, культурній та спортивній діяльності.

Cпартакіада факультетів підходить до екватору, на майданчик вийшли представники баскетболу 3х3. З перших хвилин турніру вирувала завзята і стрімка боротьба за призові місця, протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу. Насправді ми стали свідками гри, яка вчить лідерські характери співіснувати не лише у межах баскетбольного майданчику, а й поза нею. Змагання серед хлопців та дівчат відбувалися паралельно, що додавало ще більше спортивного азарту!

Кубок переможців серед чоловічих команд здобули студенти ФМТП; другими стали студенти ФІТ; а третімиФТМ!

Дівчата розділили трійку лідерів наступним чином: ФФО стали першими, ФТМдругі, ФІТтреті!

Швидше, вище, сильніше! Боротьба за головний кубок Спартакіади набирає оберти та створює шалену інтригу перед заключними видами!

остання редакція 10.11.2022