Студент ДТЕУ виборов 2 перших місця на чемпіонаті світу!

Ярослав Ткаченко, студент І курсу факультету інформаційних технологій, у складі збірної України взяв участь у Чемпіонаті світу з виду бойових мистецтв "Комбат Самозахист ІСО", що проходив в Угорщині з 14 по 16 жовтня 2022 р.

Ярослав здобув перемогу у двох розділах вагової категорії до 65 кг і продемонстрував свою фантастичну форму.

За словами студента, найважчим етапом турніру стала саме підготовка в умовах війни: "Постійні повітряні тривоги, обстріли - це дуже заважає тренуванням, але ми нація сильна, нам це не завадило".

Варто зауважити, що це вже третій успішний похід за золотом Ярослава. У 2019 р. він здобув три перших місця та ще два - у 2021 р.

Пишаємось нашими талановитими студентами та бажаємо нових перемог!

15.10.2022
остання редакція 14.12.2022