«Сучасні реалії лідерства в командній роботі»: майстер-клас Олександра Короговного

Черговий майстер-клас, який не зважаючи на труднощі комунікацій в сучасних умовах був проведений нашим випускником, співвласником та керуючим партнером digital-агенції ТОВ «АЙЛАІН», спікером Львівської бізнес-школи Олександром Короговним, відбувся 1 листопада 2022 року.

Олександр презентував власний кар’єрний шлях – від випускника нашого університету у 2008 році, започаткування спільно із одногрупником digital-агенції у 2012 році та її подальшого успішного функціонування та розвитку. На майстер-класі «Сучасні реалії лідерства в командній роботі» слухачі дізналися багато нових практичних аспектів з теми, змогли поглибити знання з HR-менеджменту, отримали багато корисних порад для успішного працевлаштування та побудови ефективних командних взаємовідносин.

Спільно з викладачами кафедри менеджменту – доцентами Катериною Кандагурою, Іриною Миколайчук та Наталією Бєляєвою на майстер-класі були підняті проблеми створення ефективної команди, пошуку та збереження працівників, їх мотивації та міграції, змін на ринку праці, soft skills фахівців, формальні та неформальні взаємовідносини в команді тощо.

Підкріплюючи презентацію власним досвідом та гумором, Олександр наголосив на важливості навчання в магістратурі ДТЕУ як джерела отримання необхідних фахових компетенцій, на сферах інвестицій отриманих знань та їх адаптації до змін у суспільстві.

Щиро дякуємо Олександру за мотиваційний майстер-клас, зичимо миру в Україні та швидкої Перемоги!

Чекаємо на наступні зустрічі!

остання редакція 12.11.2022