Оголошеннявсі

У Державному торговельно-економічному університеті 17 листопада 2022 року відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «Фінансова політика суспільного розвитку» (на платформі zoom), яку організувала кафедра фінансів факультету фінансів та обліку.

Роботу конференції відкрили проректор з наукової роботи Державного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор Мельниченко Світлана Володимирівна, декан факультету фінансів та обліку Державного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор Канєва Тетяна Володимирівна, завідувач кафедри фінансів Державного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Чугунов Ігор Якович, які  привітали молодих науковців і побажали успіхів у наукових дослідженнях.

На пленарному засіданні студенти  представили доповіді на теми:

• Бюджетна політика в умовах трансформації економікиКійченко Олександра Сергіївна, студентка Державного торговельно-економічного університету, факультету фінансів та обліку. Науковий керівник − Чугунов Ігор Якович, доктор економічних наук, професор,  заслужений діяч науки і техніки України завідувач кафедри фінансів;
  • Формування доходів Державного бюджету України в умовах воєнного стануРубайко Катерина Андріївна, студентка Державного торговельно-економічного університету, факультету фінансів та обліку. Науковий керівник − Макогон Валентина Дмитрівна, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів;
  • Світові фінансові рецесії в умовах трансформації економікиКлименко Аліна Владиславівна, студентка Державного торговельно-економічного університету, факультету фінансів та обліку. Науковий керівник −  Кучер Галина Вікторівна, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів;
  • Формування Пенсійного фонду України в умовах особливого періодуТрощинська Юлія Андріївна, студентка Державного торговельно-економічного університету, факультету фінансів та обліку. Науковий керівник − Чугунов Ігор Якович, доктор економічних наук, професор,  заслужений діяч науки і техніки України завідувач кафедри фінансів;
  • Програмно-цільовий метод у бюджетному процесіБабкова Єва Олександрівна, студентка Державного торговельно-економічного університету, факультету фінансів та обліку. Науковий керівник − Козарезенко Людмила Володимирівна, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів.

Робота конференції здійснювалася у шістьох секціях: бюджет як інструмент суспільного розвитку; податки в системі державного забезпечення суспільного розвитку; облік і звітність в державному секторі економіки; міжнародні фінанси у системі забезпечення суспільного розвитку; цифрові фінанси як складова суспільного розвитку; фінанси соціального захисту в системі суспільного розвитку.

На секційних засіданнях розглянуто актуальні питання:

• бюджетної політики та бюджетного процесу в умовах особливого періоду;
  • формування доходів державного бюджету в умовах воєнного стану;
  • розвитку податкової системи;
  • управління державним боргом;
  • особливостей цифровізації фінансової сфери;
  • обліку і звітності в державному секторі економіки;
  • фінансування пенсійного забезпечення;
  • фінансування програм соціального захисту та соціального забезпечення населення в умовах воєнного стану.

У роботі конференції взяли участь понад 80 учасників з провідних закладів вищої освіти України. Представлені доповідачами роботи мали достатньо високий науковий рівень і активно обговорювалися учасниками конференції.

остання редакція 18.11.2022