Відкрита лекція «Чому українці сплачують більше податків ніж в ЄС?»

Відкрита лекція на тему «Чому українці сплачують більше податків ніж в ЄС?» була проведена 16 листопада 2022 року за ініціативи кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку.

Спікер: Ілля Несходовський, канд. екон. наук, директор Інституту соціально-економічної трансформації, позаштатний радник Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики та Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

Лектор зробив акцент на те, що в Україні, за умовно прийнятного рівня оподаткування, простежується сильна залежність бюджетних доходів від споживання імпортних товарів, що обумовлене загальними умовами ведення бізнесу в Україні та спроможністю внутрішніх виробників створювати конкурентоздатну продукцію. Обговорено питання використання схем оптимізації оподаткування за рахунок імпортного ПДВ.

Щиро дякуємо за цікаву та корисну зустріч!

остання редакція 18.11.2022