Вийшов черговий випуск онлайн-журналу «Vivat Academia №14»

З нагоди святкування Міжнародного дня студента 18 листопада вийшов черговий випуск онлайн-журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Державного торговельно-економічного університету «Vivat Academia №14».

Темою випуску стало: «Нові реалії суспільства: у боротьбі за незалежність». У журналі представлено результати досліджень здобувачів з питань роботи бізнесу в умовах війни, менеджменту як невід'ємної частини соціального життя, правових засад суспільства на світовій арені, міжнародної співпраці та кооперації, діджиталізації та модернізації життя суспільства.

Не зважаючи на те, що все суспільство зіштовхнулося з багатьма викликами, Наукове товариство продовжує наполегливо працювати. Ми маємо чим пишатися, адже цей випуск став рекордним в історії журналу - у ньому опубліковані 75 статей та понад 80 авторів!

Можемо відзначити, що бажання опублікувати свої роботи у «Vivat Academia 14» виявили студенти, аспіранти та молоді вчені не тільки нашого університету, а й інших закладів вищої освіти України.

Також цього року Наукове товариство ДТЕУ взяло курс на діджиталізацію та заснувало власну сторінку в Instagram та інформаційний канал в Telegram.

Запрошуємо ознайомитись з випуском «Vivat Academia №14» за посиланням.

Бажаємо творчих успіхів!

остання редакція 22.02.2023