Оголошеннявсі

У Державному торговельно-економічному університеті 18 листопада 2022 року відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитні системи: проблеми теорії і практики» (на платформі Zoom), яку організувала кафедра банківської справи факультету фінансів та обліку.

З привітальним словом до учасників конференції звернулася Тетяна Володимирівна Канєва, декан факультету фінансів та обліку, доктор економічних наук, професор, в якому наголосила про важливість свята науки для студентської спільноти та побажала всім учасникам творчого натхнення.

У конференції взяли участь 102 студенти з п’ятьох університетів України.

На пленарному засіданні студенти представили доповіді на теми:

• Технології диджиталізації банківської діяльності в Україні та світі – Фесюк Богдан Юрійович, студент Державного торговельно-економічного університету факультету фінансів та обліку. Науковий керівник – Шульга Наталія Петрівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи.
  • Краудфандингові платформи як особливий вид кредитування – Муха Дарія Андріївна, студентка Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Науковий керівник – Циганова Надія Вікторівна, доктор економічних  наук, професор.
  • Біометричні технології захисту банківських установ та їх клієнтів – Самойлова Ольга Володимирівна, студентка Державного торговельно-економічного університету факультету фінансів та обліку. Науковий керівник – Нетребчук Лариса Олександрівна, старший викладач кафедри банківської справи.
  • Теоретико-методологічні основи інвестиційної політики банкуКойчева Катерина Петрівна, студентка Державного торговельно-економічного університету факультету фінансів та обліку. Науковий керівник – Жураховська Людмила Валентинівна, канд. екон. наук.

Робота конференції відбувалась у шістьох секціях: фінансово-кредитна система в умовах стресових ситуацій; регулювання та нагляд за діяльністю фінансових установ; фінансова інклюзія та шляхи її забезпечення; фінансова підтримка інноваційного розвитку бізнесу; sustainable of Ukrainian inancial system in era volatility; розвиток системи обліку та аудиту в фінансових установах.

На секційних засіданнях розглянуто актуальні питання фінансово-кредитної системи України в умовах глобальних викликів.

Дякуємо за участь! Продовжуємо разом тримати науковий фронт та йти до перемоги!

остання редакція 21.11.2022