Студентка ДТЕУ стала чемпіонкою України з карате!

Олександра Толченова, студентка IV курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, виборола перше місце у віковій категорії 18-20 років на Чемпіонаті України з карате, що проходив 4-6 листопада у м. Львів.

Також Олександра здобула срібло у дорослій віковій категорії (18 і більше років). Студентка є членом збірної України з карате і має заслужений титул майстра спорту в цій дисципліні.

Олександра є активною учасницею спортивного життя університету та займала посаду голови спортивного сектору РСС ФРГТБ.

Бажаємо нових перемог талантам нашого університету!

остання редакція 21.11.2022