Студентський круглий стіл «Облік та оподаткування в умовах цифрової економіки»

У Державному торговельно-економічному університеті за ініціативи кафедри обліку та оподаткування 21 листопада 2022 року відбувся щорічний студентський круглий стіл «Облік та оподаткування в умовах цифрової економіки», метою якого було обговорення стану, розвитку сфери обліку та оподаткування в Україні в умовах цифрової економіки.

Із вступним словом на круглому столі виступили Мельниченко С.В., д-р екон. наук, проф., проректор з наукової роботи, Канєва Т.В., д-р екон. наук, проф., декан факультету фінансів та обліку, Фоміна О.В., д-р екон. наук, проф., завідувач кафедри обліку та оподаткування.

У роботі заходу взяли участь:

• Сергій Поліщук – аудитор, консультант з оподаткування, член ради та керівник комітету ФПБАУ з членства та етики, керівник клубу сучасного бухгалтера «PRO-Облік» ФПБАУ, директор аудиторської фірми «Наша Бухгалтерія»;
  • Євгенія Польовик – бухгалтер-експерт, ТОВ «Нексія ДК Аудит»;
  • Студенти, які здобувають вищу освіту за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування», факультету міжнародної торгівлі та права та викладачі ДТЕУ.

Стейкголдери відмітили актуальність обраних тем студентських досліджень, а також підкреслили високий рівень підготовки доповідей англійською мовою.

З презентаціями доповідей можна ознайомитися за посиланням.

остання редакція 22.11.2022