«Business Podcasts 2022»

Протягом місяця, з 25 жовтня по 24 листопада 2022 р., здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники ДТЕУ брали участь в освітньому онлайн-проєкті «Business Podcasts 2022», організованому групою компаній «Епіцентр К».

У рамках проєкту відбулося сім воркшопів:

• Роль бізнесу під час війни. Про імідж компаній, досвід, кар’єру та чорний PR, спікер Юлія Чудновець – PR-директорка ГК «Епіцентр К».
  • Ринок праці у післявоєнний час, Артур Марцис – HR-директор.
  • Бізнес у спорті, продажі та розвиток мережі у 2022, Дмитро Шевельов – менеджер з питань регіонального розвитку мережі Intersport.
  • БРЕНДАМ на вихід?, Іван Омельянчик – керівник направлення ВТМ «Власних торгових марок».
  • Освіта для бізнесу, Сергій Цимбал – керівник департаменту навчання і розвитку персоналу.
  • Лояльність за гроші? Як працюють програми лояльності у воєнний час, Юлія Костерна – менеджер з утримання клієнтів департаменту «Аналітичний CRM».
  • ІТ-рішення для бізнесу, Роман Романов – директор департаменту Project Management Office.

Професіонали своєї справи розповідали учасникам заходу про особливості існування бізнесу під час війни, інновації, роботу з постачальниками, тренди розвитку власних торгових марок в Україні та відкриття нових локацій.

Під час зустрічей тривала приємна невимушена атмосфера, учасники ставили багато запитань та отримували на них професійні відповіді. Найактивніші – отримали від компанії-партнера університету сертифікати.

Переглянути вебінари подкасту можна на телеграм-каналі проєкту.

Дякуємо партнерам університету за цікавий проєкт, очікуємо на нові ініціативи від бізнес-спільноти!

остання редакція 29.11.2022