Оголошеннявсі

Конкурс есе, присвячений 300-річчю від дня народження видатного українського мислителя Григорія Сковороди

Конкурс есе «Григорій Сковорода і гривня» був організований з 08 по 11 листопада 2022 р. факультетом фінансів та обліку кафедрою банківської справи. У конкурсі взяли участь студенти 2-3 курсів ФФО та ФРГТБ, які вивчають такі дисципліни як «Фінанси, гроші та кредит» та «Банківські операції». У творчих роботах студенти виклали свої міркування щодо вагомості внеску видатного діяча та співставності його філософії з монетарним представленням його постаті.

За результатами конкурсу найкращими визнані роботи студенток Чубар Є.П. (ФФО, 2 курсу, 4 група), Сергієнко А.В. (ФРГТБ, 3 курс, 3 група) та Сутик В.А. (ФРГТБ, 3курс, 2 група).

остання редакція 02.12.2022