Круглий стіл на тему: "Гарантії і захист прав дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування: міф чи реальність"

25 березня 2011 року о 10 год. 30 хв. у КНТЕУ відбулося засідання круглого столу на тему: "Гарантії і захист прав дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування: міф чи реальність".
    Тема круглого столу є надзвичайно актуальною сьогодні. Адже в останні роки перед українською державою через низький рівень народжуваності постала проблема демографічної кризи. Як свідчить статистика, в Україні щороку понад 18 000 дітей за різних життєвих обставин залишаються поза опікою сім'ї.
    У засіданні круглого столу взяли участь студенти та викладачі КНТЕУ, працівники соціальних служб, практикуючі юристи, представники органів влади. У ході засідання були вироблені рекомендації щодо впровадження комплексу заходів спрямованих на допомогу дітям позбавлених батьківського піклування.

Кафедра комерційного права

30.03.2011