Відзначення студентів ДТЕУ від голови Деснянської РДА

Мудрість, освіченість, розум, культурні та громадські здобутки – головна особливість майбутнього покоління кращих здобувачів вищої освіти. З нагоди Міжнародного дня студента голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Ратніков відзначив найактивніших здобувачів вищої освіти ДТЕУ.

Подяку за вагомий особистий внесок, у реалізації державної молодіжної політики, активну участь у науковій діяльності та з нагоди відзначення Дня студента отримали представники ДТЕУ:

• Віталій Волинець (студент IV курсу факультету інформаційних технологій);
  • Анастасія Горбань (студентка IІІ курсу факультету фінансів та обліку);
  • Родіон Захожий (студент IІ курсу факультету торгівлі та маркетингу);
  • Ольга Соболєва (студентка IІІ курсу факультету економіки, менеджменту та психології);
  • Олександр Степанченко (студент IІ курсу факультету міжнародної торгівлі та права).

Щодня, маленькими кроками кожен з нас робить великий внесок до нашої спільної перемоги. Усі ми день-у-день працюємо задля того, щоб наша країна рухалась лише вперед, розвивалась та могла гідно надати відсіч ворогу. Ми, українці, асоціюємось у всього світу з силою волі, незламністю духу та безмежною хоробрістю. Студенти прославляють нашу країну незважаючи ні на що, і сподіваємось, що вже скоро під мирним небом нашої Батьківщини!

остання редакція 06.12.2022