Оголошеннявсі

Нові радісні моменти перемог: в ДТЕУ продовжується спартакіада серед збірних команд факультетів

Моменти - це все що ми маємо, радісні, сумні, моменти відчаю і ейфорії, неважливо які, головне, що з тобою. Вони формують карту спогадів, частинка за частинкою збираючи велику історію - твою історію, неповторну, індивідуальну, в яку кожен вкладає частинку своєї душі. А ти залишаєш великий слід в серці кожного.

Новим радісним моментом можна вважати проведення Спартакіади серед збірних команд факультетів з бадмінтону. Один з найважчих по фізичним навантаженням ігровий вид спорту після дворічної паузи повернувся до спортивного залу ДТЕУ.

За цьогорічними правилами змагання мали індивідуально-командний вид. Команди складалися з 2 дівчат та 2 хлопців, кожен з яких приносив певні залікові бали до спільної перемоги.

За підсумками змагань переможна трійка виглядає наступним чином:

• І місце здобув ФМТП
  • ІІ місце – ФТМ
  • ІІІ місце – ФЕМП

Протистояння за головний кубок Спартакіади триває, кожен наступний вид спорту відкриває все нові та нові таланти. Тренуймося, підтримуємо, боремося та ніколи не здаємося!

остання редакція 08.12.2022