Засідання методичної ради КНТЕУ

30 березня 2011 р. відбулося засідання методичної ради КНТЕУ.
    З питання порядку денного "Комерціалізація наукових розробок і навчальний процес: перспективи інтеграції" виступили завідувач кафедри менеджменту С.І. Бай та завідувач кафедри економіки підприємництва Л.О. Лігоненко. Вони зазначили, що: в останні роки у КНТЕУ здійснено ряд заходів, спрямованих на впровадження в практику наукових розробок та комерціалізацію об'єктів інтелектуальної власності; створено Центр трансферу технологій на виконання Постанови Вченої ради від 23.06.2010 р.; розроблено відповідні Положення про їх діяльність. Доповідачі окреслили кроки, які були зроблені, та перспективи діяльності Центру трансферу технологій Бізнес-інкубатора. Головуюча на методичній раді проректор з наукової та навчально-методичної роботи Н.В. Притульська відмітила, що розробка і впровадження інноваційних ідей та винаходів, комерціалізація об'єктів інтелектуальної власності, постійний взаємозв'язок цих видів діяльності з навчальним процесом слід розглядати в контексті Концепції перспективного розвитку наукової та інноваційної діяльності в університеті.
    З інформацією про методичне забезпечення магістерських програм виступила начальник навчально-методичного відділу Т.А. Ротова. Аналіз результатів моніторингу показав повне забезпечення програмами та робочими програмами з 281 дисципліни (209 - нормативних та 72 - за вибором студентів), які викладаються студентам ОКР "магістр". Видано друком опорних конспектів лекцій зі 108 дисциплін, а також понад 400 інших методвидань (тестових завдань, методичних рекомендацій до виконання самостійної роботи, курсових і дипломних магістерських робіт, практикумів, збірників задач, ситуаційних завдань тощо). Наголошено на необхідності розробки методичних матеріалів, що дозволяють застосовувати активні методи навчання (кейси, ділові ігри).

Навчально-методичний відділ

30.03.2011