23 березня 2023 року відбудеться XIV Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні: виклики воєнного часу»

Метою бізнес-форуму є обговорення актуальних проблем розвитку інноваційних процесів в Україні в умовах викликів воєнного стану.

Для участі в дискусії запрошуються представники органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, ЗМІ.

Форма спілкування: zoom-відеоконференція.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Реєстрація за посиланням

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ

• вплив воєнного стану на інноваційні процеси в країні;
  • інноваційна діяльність як фактор світової інтеграції та повоєнного відновлення України;
  • інноваційні технології у сфері внутрішньої та зовнішньої торгівлі:  зміна цінностей, пріоритетів, трендів;
  • управління інноваційними проєктами та стартапами;
  • захист об’єктів інтелектуальної власності і міжнародний трансфер технологій;
  • інноваційна функція бізнес-освіти;
  • досвід бізнес-асоціацій та галузевих об’єднань в системі розвитку інноваційної діяльності.

За додатковою інформацією звертатись до оргкомітету бізнес-форуму:

Інститут вищої кваліфікації ДТЕУ
тел. (+38044) 529 61 45;  529 33 49