Оголошеннявсі

Студентська наукова конференція "Бухгалтерський облік, аналіз і контроль в системі управління економічними процесами"

29 - 30 березня 2011 року на базі обліково-економічного факультету відбулася студентська наукова конференція "Бухгалтерський облік, аналіз і контроль в системі управління економічними процесами".
    На пленарному засіданні до учасників конференції зі вступним словом звернулася доктор економічних наук, професор, проректор з наукової та навчально-методичної роботи КНТЕУ Н.В. Притульська.
    Перед учасниками конференції також виступили шеф-редактор газети "Все про бухгалтерський облік", к.е.н., професор О.Г. Степовий; декан ОЕФ д.е.н., професор А.Д. Бутко; завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю д.е.н., професор Є.В. Мних; завідувач кафедри бухгалтерського обліку к.т.н., доцент Л.В. Нападовська; завідувач кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем О.А. Харченко.
    Учасники конференції, що брали участь у роботі пленарного та 18-ти секційних засідань, обговорили проблеми організації та методики економічного аналізу, фінансового контролю, бухгалтерського обліку, моделювання й оптимізації процесів як складових системи управління.
    На конференції були представлені 226 доповідей студентів обліково-економічного та інших факультетів університету, 5 доповідей студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та 6 доповідей учнів спеціалізованої школи № 98 (м. Київ).
    За підсумками конференції визначено 80 кращих доповідей, автори яких відзначені дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, подяками та цінними подарунками - монографіями, підручниками та навчальними посібниками за авторством провідних викладачів факультету.

04.04.2011
annzo