Відкрита лекція керівника з розвитку бізнесу ТОВ «Бест-лізинг» Фоміна А.О.

Лекція на тему «Особливості лізингової діяльності в Україні» проводилась 7 лютого 2023 року за ініціативи кафедри банківської справи у межах дисципліни «Навчальний банк» блоку «Лізингові операції» для студентів ІV курсу факультету фінансів та обліку, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», освітньої програми «Фінансове посередництво».

Андрій Олександрович розповів про особливості та тенденції розвитку ринку лізингових послуг в України, зокрема про переваги лізингу перед іншими формами кредитування, механізм надання фінансової послуги лізингу, етапи укладання угоди, оформлення лізингової заявки, особливості оподаткування лізингових операцій та формування попиту на вітчизняному лізинговому ринку. Частина зустрічі була присвячена відповідям на питання студентів, яка перетворилась в цікаве обговорення актуального стану лізингового ринку в Україні.

Студенти і викладачі кафедри банківської справи щиро вдячні Андрію Олександровичу та висловлюють побажання щодо подальшої співпраці!

остання редакція 09.02.2023