Тендітна у житті – небезпечна у ринзі

Здобувачі вищої освіти ДТЕУ мають незліченний спектр захоплень та вподобань. Професійне заняття спортом є невід’ємною складовою розвитку та навчання молодого покоління.

Студентка I курсу факультету міжнародної торгівлі та права Турбініна Софія – яскрава представниця золотої спортивної молоді нашої країни.

Здобувши у 2021 році срібну нагороду Чемпіонату Європи, володарка звання Майстер спорту України з боксу у 2022 році, у складі молодіжної збірної України, вела свою боротьбу на спортивну фронті, і від змагань до змагань крок за кроком здобувала перемоги для України:

• Переможниця міжнародного турніру з боксу в м. Глівіце (Польща);
  • Віцечемпіонка Всесвітньої гімназіади в Нормандії (Франція);
  • Учасниця Чемпіонату Європи (Болгарія);
  • Учасниця Чемпіонату Світу в м. Ла Нусія (Іспанія).

Софія вже почала готуватися до нового спортивного сезону та в 2023 році планує захищати честь своєї країни на міжнародних турнірах в Румунії, Чорногорії та Італії.

Бажаємо нашій спортсменці, щоб спортивна фортуна пліч-о-пліч крокувала разом із нею! Нових перемог та спортивних здобутків!

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 15.02.2023