Змагання команд КВК

1 квітня 2011 року о 14:00 у актовій залі КНТЕУ відбулося змагання команд КВК за Кубок університету. У змаганні брали участь п'ять факультетів університету, які виборювали перемогу за трьома конкурсами: Візитка, Розминка та СТЕМ. Переможцем змагань став факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, отримавши загальну середню оцінку 14 балів. Друге місце посів товарознавчий факультет, отримавши загальну середню оцінку 13.6 балів. Факультет економіки менеджменту і права також отримав загальну середню оцінку 13.6 балів, але почесне журі, до складу якого входили представники культурно-мистецького центру КНТЕУ та запрошені гості, вирішило надати перевагу більш підготовленій та організованій команді. Тому ФЕМП отримав грамоту за третє місце. Інші дві команди отримали подяки за участь у змаганнях. Загальний середній бал обліково-економічного факультету складає - 12,4, факультету фінансів та банківської справи - 10,6. На момент змагань у актовій залі панував дружній та бадьорий настрій. Вболівальники кожного з факультетів підтримували своїх гравців бурхливими оплесками та сміхом.

Культурно-мистецький центр

07.04.2011