Оголошеннявсі

Міжнародний конкурс юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу в Україні стартував

6 квітня 2011 року розпочав роботу Міжнародний конкурс юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу в Україні.
    Одними з перших університет відвідала делегація Курського торгово-економічного коледжу Російської Федерації на чолі з директором Печуріним Олегом Олександровичем та делегація Харківського торгово-економічного коледжу КНТЕУ на чолі з директором Радченко Людмилою Олексіївною, між якими підписаний міжнародний договір про співробітництво. Для педагогічних колективів коледжів стало доброю традицією в рамках підписаних угод проводити спільні науково-практичні конференції, диспути, педагогічні читання, брейн-ринги.
    Під час візиту до Києва гості ознайомились з лабораторіями та кафедрами факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, а також бібліотекою і були приємно вражені від побаченого в університеті.
    Під час зустрічі ректор університету Мазаракі А.А підтримав добрі наміри педагогічних колективів зазначених навчальних закладів взяти участь у Міжнародному конкурсі юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу в Україні та побажав успіхів їх командам. Ректор схвалив наміри коледжів щодо участі у Міжнародному фестивалі кулінарного мистецтва, що проходитиме у травні цього року на Кіпрі.

Відділ міжнародних зв'язків

Відділ міжнародних зв'язків