Круглий стіл «Боротьба з корупцією: інтеграція європейського досвіду до української практики»

У рамках реалізації проєкту за програмою Єразмус+ кафедра міжнародного менеджменту спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні 21 лютого 2023 провели круглий стіл «Боротьба з корупцією: інтеграція європейського досвіду до української практики» (напрям Жана Моне «Антикорупційна політика ЄС: ключові елементи, орієнтація на сталий розвиток, уроки для України» (EU AntiCor).

У роботі круглого столу взяли участь представники провідних навчальних закладів України, працівники органів державної та місцевої влади, члени професійних та громадських організацій.

Під час експертної дискусії були розглянуті актуальні питання щодо співробітництва України з ЄС із запровадження інституційних інновацій у сфері запобігання і протидії корупції, розглянуті регіональні стандарти антикорупційної боротьби та ефективність застосування механізмів антикорупційного контролю в умовах воєнного стану в Україні.

Круглий стіл пройшов в атмосфері невимушеності й зацікавленості.

Щиро дякуємо партнерам за проведений круглий стіл і сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю!

Захід організовано Державним торговельно-економічним університетом в рамках програми ЄС Еразмус + 101047968 - EU AntiCor — ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH (Термін реалізації: 01.03.2022 – 28.02 2025)

остання редакція 27.02.2023