Відкрита лекція директора з ризиків АТ «Банк інвестицій та заощаджень» Євгенія Гарбара

Лекція на тему «Забезпечення безперервності діяльності банків в умовах воєнного стану» проводилась 22 лютого 2023 року за ініціативи колективу кафедри банківської справи для студентів факультету фінансів та обліку й аспірантів.

Євгеній Сергійович як чудовий оратор з багаторічним досвідом роботи у банківській сфері поділився власними думками щодо функціонування банківської системи в умовах воєнного стану; викликами, які банкам необхідно було подолати вкрай швидко, щоб забезпечити економіку і населення банківськими послугами; заходами Національного банку України та банківської спільноти щодо організації роботи в умовах «шоків».

Зустріч проходила у форматі «питання-відповіді». Студентам було запропоновано відчути на собі роль практикуючого банкіра та розробити власний план забезпечення безперервності діяльності, збереження життя клієнтів і співробітників банку у воєнний час та відновлення роботи в післявоєнний період. Такі зустрічі та ознайомлення з досвідом вітчизняних банків у забезпеченні функціонування банківських відділень на окупованих/деокупованих територіях, дистанційного обслуговування клієнтів, зберігання інформації у «хмарах» формують важливі практичні навички у здобувачів вищої освіти.

Здобувачі вищої освіти і викладачі кафедри банківської справи щиро вдячні Євгенію Сергійовичу за дуже змістовну, цікаву і вкрай важливу лекцію в цей непростий час!

Завідувач кафедри
банківської справи