За сприяння кафедри психології, спільно з Інститутом психології НАПН України імені Г. С. Костюка та Міжнародною академією психодрами 17 лютого 2023 року в Державному торговельно-економічному університеті відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Вектори соціальної, організаційної та економічної психології».

У роботі конференції взяли участь науковці, докторанти, аспіранти більше 30 закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, психологи Збройних сил України, державних закладів та органів місцевого самоврядування, відомі вітчизняні практики психологічної науки України та 13 країн світу.

Серед спікерів – представники провідних закладів вищої освіти та науково-дослідних установ України, Польщі, Болгарії, Германії, Швейцарії, Ізраїлю, Великої Британії, Фінляндії, Сербії, Хорватії, Туреччини, Нідерландів.

У процесі конференції обговорені актуальні питання соціальної, організаційної та економічної психології в умовах воєнного стану, особливості роботи психологічних служб та надання практичних рекомендацій щодо формування соціально-психологічного благополуччя та збереження професійного здоров’я працівників організацій, незахищених верств населення, що потерпають від воєнного вторгнення рф на територію України.

У рамках конференції відбувся круглий стіл «Філософія війни: психологічний аспект», де учасники змогли ознайомитися із сучасними практиками психологічної роботи з різними верствами населення, отримати новий досвід та обговорити подальші шляхи узгоджених дій та співпраці з міжнародними партнерами щодо соціально-психологічної підтримки населення України в умовах війни.

остання редакція 24.02.2023