Висока оцінка якості підготовки випускників ДТЕУ від Рахункової палати

На ім’я ректора Державного торговельно-економічного університету Анатолія Антоновича Мазаракі надійшов лист від Секретаря Рахункової палати – керівника апарату Вадима Ходаковського, в якому він вітає ДТЕУ, факультет фінансів та обліку та кафедру фінансового аналізу та аудиту з черговим випуском магістрів. Вадим Володимирович відзначає якісну фахову підготовку випускників ДТЕУ за освітніми програмами «Фінансовий контроль та аудит», «Фінансова аналітика», «Діджитал аудит та аналіз», їх наукові та практичні здобутки.

Дякуємо за високу оцінку роботи керівництва та викладачів ДТЕУ! Цінуємо нашу співпрацю та чекаємо на нові спільні проєкти!

остання редакція 24.02.2023