Лекція-тренінг «Тактика поведінки в небезпечних ситуаціях»

Студенти Державного торговельно-економічного університету завжди відзначалися постійним бажанням пізнавати більше про ті речі, які стали невід’ємними супутниками рутинного життя. З цією метою, для студентів університету 22 лютого 2023 року було організовано лекцію-тренінг про мінно-вибухові предмети та теоретичний інструктаж щодо тактики поведінки в небезпечних ситуаціях.

Лекція була проведена інструкторами із числа представників «Support Azov» в читальному залі корпусу «Б», задля забезпечення наших здобувачів вищої освіти найкращими умовами вивчення життєво необхідної інформації.

Дякуємо інструкторам Андрію, Валентину і Максиму за цінні поради і молимося за життя наших захисників та захисниць!

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 28.02.2023