Прекрасні, сильні, вільні та незалежні

Атмосфера краси та естетики запанувала у актовій залі Конгрес-центру, адже на День усіх закоханих в університеті було обрано «Міс ДТЕУ - 2023». За корону переможниці боролися 12 фантастичних дівчат.

До складу журі увійшли:

• Вероніка Щіпцова - голова комітету Національного конкурсу краси «Міс Україна», випускниця університету;
  • Катерина Мачко - кастинг менеджер Національного конкурсу краси «Міс Україна»;
  • Поліна Гребеник - фотографиня, що знімає для «Vogue Україна» «Guzema», «Gbar», «Katimo» та «Cenc», випускниця університету;
  • Анна Неплях - «Міс Україна Всесвіт 2021», блогерка та співачка;
  • Тімур Мірошниченко - український телеведучий та журналіст телеканалів «1+1» та «Суспільне», багаторічний ведучий та коментатор музичного конкурсу «Євробачення», лауреат премії "Celebrity Awards 2020" в номінації «Телеведучий  року».

Незабутнє перше враження конкурсантки залишили про себе після візитного дефіле, спонсором якого став відомий український бренд «Vovk». Етно-дефіле розкрило в наших красунях жіночність, образи були доповненні за допомогою вишиванок від бренду «Mavka» - сучасність в українських традиціях! Дівчата демонстрували гнучкість та еластичність свого тіла, а також вміння відчувати ритмічність музики під час дефіле у купальниках від спонсора заходу «BEZBRENDU». Найцікавішою частиною заходу став конкурс талантів, який дав змогу кожній учасниці розкрити власні здібності глядачам та членам журі.

Під час дефіле у вечірніх сукнях конкурсантки демонстрували вишукані вбрання у поєднанні із елегантністю та жіночністю, а за допомогою інтелектуального конкурсу глядачі та члені журі дізналися власну думку кожної з учасниць щодо ліричних, філософських, а інколи й звичних життєвих речей.

У цьому році даний захід - це не лише про красу, розум та талант, це також про благодійність та допомогу нашим військовим у протистоянні ворогу. Саме тому було введено нову номінацію «МІС НЕЗЛАМНІСТЬ», яку обирали шляхом донатів. Благодійний захід зміг акумулювати 75775 грн., що наближає нас до ще однієї цілі – купівлі дрона для військових.

Кожна з учасниць запалила не одне сердечко шаленим вогнем, проте переможницю все ж потрібно було обрати. За підсумками балів журі маємо такі результати:

• Міс ДТЕУ- 2023, Міс «Бездоганність» - Марія Нікітенко (ФМТП),
  • І Віце-міс КНТЕУ, Міс «Чарівність» - Анастасія Андрієнко (ФТМ),
  • ІІ Віце-міс КНТЕУ, Міс «Яскравість» - Надія Наложитова (ФЕМП),
  • Міс «НЕЗЛАМНІСТЬ», Міс «Впевненість» - Анастасія Мовчанюк (ФЕМП),
  • Міс «Посмішка»  -  Марина Ніколенко (ФРГТБ),
  • Міс «Інтелектуальність» - Єлизавета Рассоха (ФФО),
  • Міс «Романтичність» - Діана Смородіна (ФМТП),
  • Міс «Харизматичність» - Марія Пригода (ФФО),
  • Міс «Елегантність» - Анастасія Ковальчук (ФІТ),
  • Міс «Оригінальність» - Анастасія Ларік (ФРГТБ),
  • Міс «Талант» - Ангеліна Тимців (ФТМ),
  • Міс «Ніжність» - Анастасія Коваль (ФІТ).

Щиро дякуємо спонсорам та партнерам заходу: бренду ювелірних прикрас «Guzema», українському бренду travel-size косметики «MARMADE», бренду прикрас зі срібла та біжутерії «KORITSA», бренду вишуканих, ексклюзивних прикрас та аксесуарів ручної роботи «Zarmilkas», українському бренду одягу «Cabanchi.com», бренду одягу та аксесуарів «Gignist», магазину затишного та базового одягу «Kushi», бренду спортивного одягу «BEZBRENDU», бренду елегантних вишиванок «Mavka», українському бренду ексклюзивних хустин з історією «Shpalta», українському бренду доглядової косметики «Sue», український бренду верхнього одягу «СENC», українському бренду одягу «VOVK»,  бренду ароматичних свічок «SOLODKA CANDLE», бренду українського одягу «byMe», бренду стильних та зручних планерів «QISO» бренду особливих патріотичних пінів для особливих людей «Pin_code_ua».

остання редакція 28.02.2023