Купідон перемоги

З нагоди Дня Святого Валентина у стінах нашого університету щорічно відбуваються різноманітні активності, що пов’язані з цією романтичною подією. Цей рік не став виключенням з правил. Факультети підготували безліч цікавих локацій аби зробити цей магічний день приємним для кожного студента та працівника ДТЕУ.

Усі гості свята отримали неймовірний калейдоскоп вражень від розмаїття фотозон та креативностей, що були створені нашими факультетами. Під час заходу в усіх охочих була можливість узаконити свої відносини на локації факультету міжнародної торгівлі та права. Завдяки колаборації факультету торгівлі та маркетингу та факультету економіки, менеджменту та психології, гості отримали екстаз у «Лабораторії кохання», де вони мали змогу насолодитись чарівним зіллям та залишити свій відбиток пальця в кольорі будь-якого з факультетів на «Дереві кохання». Кожен мав можливість зробити романтичні фото, дякуючи «Kissing booth» від факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, а опісля поласувати шоколадним круасанчиком та дізнатись майбутнє від печива з передбаченням. Факультет фінансів та обліку та факультет інформаційних технологій допомогли гостям поринути у фантастичну атмосферу за допомогою своїх неймовірних фотозон у вигляді справжньої ванни, що наповнена різнокольоровими кульками та сучасної фотозони для всіх закоханих.

Усі локації мали благодійний характер, адже нами було поставлено за мету зібрати кошти у рамках «Великого збору ДТЕУ», що будуть направлені на покупку тепловізора нашим захисникам. І завдяки такій ініціативі від наших факультетів на День Святого Валентина ми наблизились до спільної покупки на 5821 грн.

Дякуємо ЗСУ та продовжуємо творити заради перемоги!

остання редакція 28.02.2023