Відчуй кохання

Чи існує більш слушний час для прояву своїх романтичних почуттів, ніж День Святого Валентина? Саме ця подія надихає більшість людей на неймовірні вчинки – зізнання в коханні, нові знайомства та рішучість в побудові стосунків!

Вперше у прибудові гуртожитку №7 було проведено романтично-розважальний захід за ініціативи Ради студентського самоврядування гуртожитків №7 та №4. Захід об’єднав мешканців студмістечка, а кожен учасник занурився у мрійливу атмосферу свята.

На гостей свята очікувало декілька запальних ігор. Спершу було проведено знайомство в колі, де студенти розділились на пари для спілкування у форматі «SPEED DATING». Завдяки цьому способу, була можливість поспілкуватись з новими особистостями або краще дізнатись знайомих.

Продовженням заходу стала гра між дівчатами та хлопцями, у якій вони проявили свою рішучість, впевненість, креативність.
Також на згадку про цей вечір, студенти мали змогу зробити світлини на красивих фотозонах, які розробили голови секторів декору РСС гуртожитків.

Активною частиною заходу стала гра «Ватра», де учасники мали можливість перевірити свої навички невербальної комунікації, заманюючи поглядом інших учасників.

Кульмінацією вечора став виступ запрошеної гості, мешканки 7 гуртожитку – Аріни Фоменко, яка створила чуттєву атмосферу під ритм гітари.

Незабутнім завершенням вечора стала «Контактна імпровізація», де студенти танцювали під романтичну музику із зав’язаними очима та дарували любов партнеру у вигляді дотиків.

Дякуємо усім, хто приєднався до нашого заходу. Нехай ваша душа завжди буде зігріта чиєюсь любов’ю, теплом і ніжністю.

остання редакція 28.02.2023