Вікторія Залізнюк, професор кафедри світової економіки - член Української академії наук

В Українській академії наук 16 лютого 2023 року відбулося голосування за оновлення складу дійсних учасників та академіків. За результатами конкурсу троє представників провідних університетів України були обрані до складу дійсних академіків. Серед переможців – наша колега, професор кафедри світової економіки, д-р наук з держ. упр., Вікторія Залізнюк, яка виборола перемогу, представляючи результати науково-дослідного проєкту щодо розвитку світових логістичних шляхів та уніфікації стандартів міжнародної торгівлі.

остання редакція 01.03.2023