Джерело тепла для ЗСУ

За ініціативи Ради студентського самоврядування гуртожитку №1 у корпусі «Е» пройшов благодійний майстер-клас з виготовлення окопних свічок.

Усім бажаючим покроково було продемонстровано технологічний процес. Разом ми наповнювали жестяні банки скрученим гофрокартоном, а в цей час на плиті розтоплювався віск або парафін, який згодом заповнював майбутні свічки.

Студентська родина з дня у день продовжує підтримувати ЗСУ, які наближають нас до спільної Перемоги!

остання редакція 03.03.2023