Танцюй заради Перемоги

Студенти об’єдналися в танці та продовжили наближати нас до спільної мети – придбання дрону для військових. За ініціативи Ради студентського самоврядування факультету економіки, менеджменту та психології у танцювальних залах університету був проведений благодійний майстер-клас. Кожен бажаючий міг долучитися до вивчення хореографії, яка була взята з частини танцювального перфоменсу факультету на Дебюті першокурсника.

Хореографи факультету - Дозорець Валерія та Шенько Дар’я, зібрали в залі більш ніж 50 охочих відчути ритм та піддатися вирію танцю. Усі учасники були в захваті від атмосфери заходу та можливості долучитися до збору коштів на дрон.

Дякуємо всім хто приєднався, разом до мети!

остання редакція 03.03.2023