Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму підготовки "Туризм"

6-8 квітня 2011 року на базі Львівського інституту економіки і туризму відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки "Туризм", що складався з трьох турів: 1) тестування; 2) теоретичні питання; 3) творчі ситуаційні завдання. І місце за підсумками олімпіади посіла студентка 4 курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ Поліщук Наталія Володимирівна. Особливою відзнакою - почесною грамотою за перемогу у другому турі олімпіади - була нагороджена ще одна студентка ФРГТБ - Шальська Вероніка Едуардівна. Вітаємо переможців!

11.04.2011
annzo