Оголошеннявсі

Студентська інтелектуальна гра в он-лайн режимі на тему: "Конкурентна політика держави, як фактор розвитку економіки країни"

квітня 2011 року в 11.00 на базі Київського національного торговельно-економічного університету було проведено студентську інтелектуальну гру в он-лайн режимі на тему: "Конкурентна політика держави, як фактор розвитку економіки країни" серед студентів Київського національного торговельно-економічного університету, Національного університету "Львівська політехніка", Донецького державного університету управління.
    Он-лайн гра проводилася в два тури. В першому турі брали участь 30 студентів з трьох університетів. Метою першого туру була оцінка загального рівня знань з фундаментальних проблем конкуренції та конкурентної політики держави. Метою другого туру було визначення переможців та заохочення всіх учасників до подальшого вивчення економічних дисциплін.

За результатами першого та другого турів визначені такі переможці:
    І місце - Вигівська Ольга (Київський національний торговельно-економічний університет)
    ІІ місце - Гурин Юлія (Київський національний торговельно-економічний університет)
                        Петрик Тарас (Національний університет "Львівська політехніка")
    ІІІ місце - Карп'юк Ольга (Київський національний торговельно-економічний університет)
                        Томчук Вероніка (Національний університет "Львівська політехніка")
                        Олійник Андрій (Національний університет "Львівська політехніка")
                        Селіванова Юлія (Донецький державний університет управління)

Заохочення грамотами: Юрійчук Ігор (Донецький державний університет управління)
                                              Музика Ірина (Донецький державний університет управління)

Кафедра економічної теорії та конкурентної політики

12.04.2011